Co Pomaga Kobietom W Biznesie?

Sekcja Praw Człowieka w Biznesie powstała w celu podejmowania działań ukierunkowanych na promowanie świadomości biznesowej, w tym prawnej wśród przedsiębiorców, kształtowanie kultury społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), budowania strategii przedsiębiorstw z uwzględnieniem zasad compliance. Ksi±¿ka Renaty dostarcza aktualnej i praktycznej wiedzy, umo¿liwiaj±c ka¿dej kobiecie zbudowanie silnej i niepowtarzalnej marki w biznesie. Ci, którzy chcą na nim aktywnie rozwijać swoją ofertę i biznes, zostaną nagrodzeni odznaczeniem „Równy w Biznesie” i poleceni uwadze właścicieli sklepów małoformatowych oraz osobom odpowiedzialnym za ich zaopatrzenie. Dopłaty te mogą sięgać nawet a ogród tysięcy euro na jedno miejsce pracy stworzone w tym biznesie.
Wnioski do projektu "Kobieta w biznesie" przyjmowane są do 18 sierpnia. Jak wspomniałam, „Marka kobiety w biznesie” to genialna pozycja dla każdej kobiety. Dodatkowym atutem jest transfer wiedzy i kompetencji dotyczących praktyki implementacji rozwiązań Information Science w biznesie w czasie warsztatów prowadzonych przez praktyków i ekspertów biznesowych. Zakres podmiotowy miejsc aktywności zawodowej absolwentów prawa w biznesie jest bardzo szeroki.
Ekspertka w dziedzinie budowania marki - w tym marki osobistej, savoir vivre w biznesie, komunikacji interpersonalnej, wystąpień publicznych i public relations. Emily Weiss, założycielka marki kosmetycznej Glossier, w 2017 roku przedstawiona na okładce pisma „Enterpreneur” jako jedna z młodych milionerek świetnie podsumowała ostatnio wizerunkowy downside kobiet w biznesie.
Jak zauważa Magdalena Andrejczuk, Koordynatorka Karty Różnorodności w Polsce, kwestia kobiet w biznesie dotyczy całego społeczeństwa: - Elastyczny czas pracy, pewność po powrocie po urlopie rodzicielskim, sprawiedliwy system wynagrodzeń i dostęp do szkoleń i awansów w równym stopniu dotyczą również mężczyzn. Firma szkoleniowa Maciołek & Wspólnicy Sp. z jest odpowiedzią na zmieniający się rynek i chęć dostarczenia klientowi innowacyjnych rozwiązań szkoleniowych, odpowiadających współczesnym trendom w biznesie.
1 września 2016 rozpocznie się kolejna edycja projektu „Kobieta w biznesie”. Program studiów prawo w biznesie został przygotowany z myślą problemach i wyzwaniach, które stoją przed współczesnym przedsiębiorcą. Badania, których mogliśmy przeczytać w „ Harvard Business Evaluate” pokazują, że kobiety podlegają zjawisku zwanemu likability conundrum, które zakłada, że kobiety nawet w biznesie powinny być ciepłe, miłe, opiekuńcze i empatyczne.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Co Pomaga Kobietom W Biznesie?”

Leave a Reply

Gravatar